SULTANDAĞI KİRAZ ÇİÇEĞİ FOTO SAFARİ

(0 yorum)
Yorum Yapın

SULTANDAĞI KİRAZ ÇİÇEĞİ FOTO SAFARİ

“Sultandağı Kiraz Çiçeği Foto Safari”

Afyonkarahisar ili, Sultandağı ilçesinde yaklaşık 30 fotoğraf tutkunu, çiçek açmış kiraz bahçelerinde 28.04.2021 Çarşamba tarihinde foto safari etkinliğine katıldı.

Valiliğimiz himayelerinde, Sultandağı Kaymakamlığı ve Sultandağı Belediye Başkanlığı iş birliği ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüzce  organize edilen "Sultandağı Kiraz Çiçeği Foto Safari" etkinliğinde "en güzel" kareler fotoğraflandı.

İl Müdürü Mehmet Tanır; “Afyonkarahisar pek çok turizm çekiciliğine sahip bir destinasyondur. Bunların arasında güzel bir şölen sunan Sultandağı ilçemizdeki kiraz bahçeleri önemli bir yere sahiptir. Dünyaca ünlü Afyonkarahisar kirazının önemli bir bölümünün üretildiği ilçede kiraz bahçelerinde düzenlenen etkinlik bölge turizmin gelişimi ve çeşitlendirilmesine önemli katkı sunmaktadır. Kiraz çiçeği çekimleri için düzenlenen bu foto safaride; fotoğrafçılarımız muhteşem görüntüler yakaladılar. Foto safari etkinliklerimiz bununla sınırlı kalmayıp, önümüzdeki günlerde ilimizin değişik yerlerinde haşhaş ve lavanta çiçeği ile ilgili etkinlikler ile ilimizin tanıtımına devam edeceğiz” dedi.

 

Yorumlar - 0

Görüşleriniz

Konum :

Web sitemize kaydolun

AfyonDayız'a üye olarak tüm sayfalarımızda yorum yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi öğrenmek bizim için önemli. Daha güzel bir Afyonkarahisar için..