İl Müdürü Mehmet Tanır: 15 Temmuz Millete İhanet Edenlere Millet tarafından Haddinin Bildirildiği Gündür.

(0 yorum)
Yorum Yapın

İl Müdürü Mehmet Tanır: 15 Temmuz Millete İhanet Edenlere Millet tarafından Haddinin Bildirildiği Gündür.

15 Temmuz Demokrasi ve Mili Birlik Günü etkinlikleri kapsamında; İl Müdürlüğü tarafından Gedik Ahmet Paşa İl Halk Kütüphanesi’nde “15 Temmuz” konulu kitap sergisi düzenlendi. Serginin açılışı 13 Temmuz’da İl Müdürümüz Mehmet Tanır protokol ve katılımcılar tarafından yapıldı. Sergide; 15 Temmuzla şiir, bizzat 15 Temmuz’u yaşamış olanların ağzından hatıralar, şiirler, devlet belgelerinde 15 Temmuz, şiirler, vb. 15 Temmuz ile ilgili yazılmış 45 kitabın yer alıyor.

İl Müdürümüz Tanır "15 Temmuz hain kalkışması milletimizin birikimini ve ülkemizin geleceğini tehlikeye atmıştır. Cumhurbaşkanımızın kararlı tutumu ve milletimizin dik duruşuyla bir ucu yurt dışında bir ucu ülkemizde olan vatan hainlerinin vatanımıza olan saldırısı boşa çıkarılmıştır.  İl Halk kütüphane müdürü Abdullah Aytekin'i ve kütüphane personelimizi tebrik ediyorum. 1 hafta boyunca sürecek sergi: milletimizin şanlı mücadelesini kayıt altına alma ve tarihe not düşmek adına önemli buluyoruz." dedi."

Yorumlar - 0

Görüşleriniz

Konum :

Web sitemize kaydolun

AfyonDayız'a üye olarak tüm sayfalarımızda yorum yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi öğrenmek bizim için önemli. Daha güzel bir Afyonkarahisar için..