12. Ege illeri Tanıtım Fuarı ANKARA

(2 yorum)
Yorum Yapın

12. Ege illeri Tanıtım Fuarı ANKARA

Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Anfa Fuar Ve Kongre Merkezi'nde 12. Ege İlleri Tanıtım Fuarına katıldı. Standımıza ilgi yoğun oldu. Milletvekillerimiz Sayın Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, protokol, derneklerimiz ve vatandaşımız İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü standını ve Afyonkarahisar'dan katılan diğer kurumların standlarını ziyaret ettiler.

Afyonkarahisar Valisi Sayın Mustafa TUTULMAZ standımızı ziyaret etti. Ankara Afyonkarahisarlılar Dernek Başkanı Mehmet Ali Özertan 12. Ege İlleri Tanıtım Fuarına katılım sağlayan Afyonkarahisar Valiliğine ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüze fuara katılım sağladığımız için plaket taktim etti. Ayrıca Afyonkarahisar Belediyesi, Sandıklı, Dinar, Şuhut, Emirdağ, Bolvadin Belediyesine, Avşar Madensuyuna, Tetik Sucuk ve Özlü Şekerlemeye Afyonkarahisar ilinin tanıtımına katkıda bulunmak üzere katılım sağladıkları için plaket taktim ettiler. Dernek başkanı Mehmet Ali ÖZERTAN beyefendiye teşekkür ederiz.

 

Yorumlar - 2

Kurum Yetkilisi

Kurum Yetkilisi

" Görüş bildiren herkese çok teşekkür ederiz. Desteklerinizin devamlı olmasını dileriz. "

06 Ocak 2020
GOKHAN BUYUKPOLAT

GOKHAN BUYUKPOLAT

" Yararlı Bilgiler. Teşekkürler "

16 Aralık 2019

Görüşleriniz

Konum :

Web sitemize kaydolun

AfyonDayız'a üye olarak tüm sayfalarımızda yorum yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi öğrenmek bizim için önemli. Daha güzel bir Afyonkarahisar için..